0 Kuponum T.Oran: 0,00
Sol Taraftan Kupona Tahmin Ekleyin.
Sistem
Misli:
Kupon Sayısı: 0
Kupon Bedeli: 1,00 Puan
Toplam Oran: 0,00
Max Kazanç: 0,00 Puan
Canlı Maçlar Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı
Ev Sahibi Skor Konuk Takım Saat
Geylang United 4 - 4 Global Smartmatic PEN
İngiltere U21 2 - 2 Almanya U21 PEN
Portekiz 0 - 0 Şili PEN
Cincinnati 0 - 0 Chicago Fire PEN
Unión Santa Fe 0 - 0 Nueva Chicago PEN
Portekiz 2 - 1 Meksika UZ
College Cosmo 1 - 3 The New Saints UZ
Belouizdad 1 - 0 ES Sétif UZ
Sarajevo 2 - 1 Olimpia PEN
Legia Varşova 1 - 1 Arka Gdynia PEN
Yokohama F. Marinos 3 - 2 Sanfrecce Hiroshima UZ
Demnya 2 - 1 Dnipro Dnipropetrovsk UZ
Makiyivvuhillya 1 - 0 Myr UZ
Ternopil 1 - 1 Ahrobiznes Volochysk PEN
Metalist 1925 Kharkiv 2 - 2 Nyva Ternopil' PEN
Albirex Niigata S 1 - 0 Armed Forces UZ
Ebreichsdorf 0 - 0 Avusturya Viyana PEN
Vorwärts Steyr 1 - 4 Wacker Innsbruck UZ
Parndorf 2 - 1 First Viyana UZ
Seekirchen 1 - 2 Grödig UZ
Trevis i VVK 0 - 0 Luki-Energiya PEN
Zenit Izhevsk 1 - 0 Chelyabinsk UZ
Burkina Faso 0 - 0 Beyaz Rusya PEN
Livingston 1 - 1 Partick Thistle PEN
Arka Gdynia 4 - 2 Śląsk Wrocław UZ
Tayland 0 - 0 Beyaz Rusya PEN
Albion Rovers 1 - 1 Stenhousemuir PEN
Alloa Athletic 1 - 1 Arbroath PEN
Brechin City 1 - 1 Forfar Athletic PEN
East Fife 0 - 0 Dunfermline Athletic PEN
Greenock Morton 2 - 2 Queen's Park PEN
Queen of the South 0 - 0 East Kilbride PEN
Stirling Albion 0 - 0 Inverness CT PEN
Rosenborg 2 - 1 Dundalk UZ
Bayern Münih 1 - 1 Arsenal PEN
Leicester City 1 - 1 West Bromwich Albion PEN
Roma 1 - 1 PSG PEN
Trakai 2 - 1 Norrköping PEN
Arsenal 1 - 1 Chelsea PEN
Swit Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 2 Olimpia Grudziądz PEN
Radomiak Radom 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała PEN
Wisła Puławy 2 - 2 Pogoń Siedlce PEN
Sokół Ostróda 2 - 1 Stal Stalowa Wola UZ
Hamilton Academical 1 - 1 Queen of the South PEN
Unión Española 0 - 1 Unión San Felipe PEN
Metallurg Asha 1 - 3 Zenit Izhevsk UZ
Znamya 1 - 1 Murom PEN
Kamaz 1 - 2 Volga Ulyanovsk UZ
Sporting Covilhã 1 - 1 União Madeira PEN
Académica 0 - 0 Arouca PEN
Albion Rovers 4 - 4 Hamilton Academical PEN
Dumbarton 0 - 0 Annan Athletic PEN
Chapecoense 1 - 0 Defensa y Justicia PEN
Hills Brumbies 3 - 6 Hakoah Sydney City UZ
Helios 0 - 0 Obolon'-Brovar PEN
Rukh Vynnyky 1 - 3 Hirnyk-Sport UZ
Ahrobiznes Volochysk 2 - 2 Naftovik-Ukrnafta PEN
Tavriya 2 - 1 Nyva Vinnytsia UZ
LDU Quito 1 - 0 Bolívar PEN
Tours 0 - 0 Le Havre PEN
Arbroath 0 - 0 Ross County PEN
Heart of Midlothian 2 - 2 Dunfermline Athletic PEN
Queen of the South 2 - 2 Albion Rovers PEN
Roma 1 - 1 Juventus PEN
Calcio Padova 2 - 1 Rende UZ
Cosenza 2 - 3 Alessandria UZ
Livorno 0 - 0 FeralpiSalò PEN
Sambenedettese 2 - 0 Lucchese UZ
Western Sydney Wanderers 1 - 0 Wellington Phoenix UZ
APOEL 4 - 0 Viitorul Constanţa UZ
Moreton Bay United Jets 4 - 2 Broadmeadow Magic UZ
MLS All-Stars 1 - 1 Real Madrid PEN
Liverpool 1 - 1 Atlético Madrid PEN
Skënderbeu Korçë 2 - 1 Mladá Boleslav PEN
Sporting Braga 2 - 1 AIK UZ
FUS Rabat 1 - 2 ES Tunis UZ
Patriotas 1 - 0 Unión Magdalena PEN
Junior 1 - 1 Deportivo Cali PEN
Feyenoord 1 - 1 Vitesse PEN
Borussia Dortmund 2 - 2 Bayern Münih PEN
Empoli 2 - 2 Renate PEN
ES Tunis 2 - 3 Al Faysali 119'
Pescara 5 - 3 Triestina UZ
Al Faysali 2 - 3 ES Tunis UZ
Sokol Saratov 2 - 2 Zenit Izhevsk PEN
Tekstilshchik 0 - 0 Torpedo Vladimir PEN
Volga Ulyanovsk 1 - 1 Syzran-2003 PEN
Angusht 2 - 3 Spartak Nal'chik UZ
Siarka Tarnobrzeg 1 - 4 Nieciecza UZ
Chernomorets 2 - 0 Afips UZ
AFC Wimbledon 1 - 3 Brentford UZ
Cardiff City 2 - 1 Portsmouth UZ
Fleetwood Town 1 - 2 Carlisle United UZ
Forest Green Rovers 0 - 1 Milton Keynes Dons UZ
Oxford United 3 - 4 Cheltenham Town UZ
Scunthorpe United 3 - 3 Notts County PEN
Gazélec Ajaccio 0 - 0 Créteil PEN
Le Havre 4 - 4 Nîmes PEN
Laval 1 - 1 Lorient PEN
Paris 0 - 0 Brest PEN
Red Star 1 - 1 Auxerre PEN
Hume City 1 - 1 Bentleigh Greens PEN
Suwon Bluewings 2 - 1 Gwangju UZ
Tychy 71 1 - 1 Cracovia Kraków PEN
Ross County 2 - 3 Motherwell UZ
Sporting KC 1 - 1 SJ Earthquakes PEN
Palmeiras 1 - 0 Barcelona PEN
Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Korona Kielce UZ
San Lorenzo 0 - 1 Emelec PEN
Karlsruher SC 0 - 3 Bayer Leverkusen UZ
Arminia Bielefeld 1 - 3 Fortuna Düsseldorf UZ
Cagliari 1 - 1 Palermo PEN
Saarbrücken 1 - 2 Union Berlin UZ
Energie Cottbus 2 - 2 Stuttgart PEN
Genoa 2 - 1 Cesena UZ
Albion Rovers 0 - 0 Spartans PEN
Clyde 2 - 3 Stranraer UZ
Formartine United 2 - 3 Hearts U20 UZ
Plymouth Argyle 2 - 2 Chelsea U21 PEN
Rotherham United 1 - 1 Manchester City U21 PEN
Luton Town 2 - 2 Tottenham Hotspur U21 PEN
Šampion Celje 0 - 0 Tolmin PEN
Cincinnati 2 - 3 New York RB UZ
San Lorenzo 1 - 1 Cipolletti PEN
Portsmouth 3 - 3 Fulham U21 PEN
Ilirija 0 - 0 Krško PEN
Gazélec Ajaccio 0 - 0 Red Star PEN
Nancy 2 - 2 Orléans PEN
Reading 3 - 1 Millwall UZ
Chita 1 - 1 Yenisey PEN
Torpedo Armavir 0 - 0 Kuban' Krasnodar PEN
Moreton Bay United Jets 0 - 1 Gold Coast City UZ
Sydney United 1 - 1 Heidelberg United PEN
Spartak Nal'chik 1 - 1 Chernomorets PEN
Newcastle United 2 - 3 Nottingham Forest UZ
Smena Komsomolsk 0 - 0 Luch Vladivostok PEN
Zenit 2 - 0 Utrecht UZ
Ayr United 1 - 1 Montrose PEN
Blackpool 1 - 1 Wigan Athletic PEN
Colchester United 2 - 2 Reading U21 PEN
Oldham Athletic 0 - 0 Port Vale PEN
Grimsby Town 1 - 1 Doncaster Rovers PEN
Northampton Town 1 - 1 Cambridge United PEN
Santa Fe 0 - 0 Medellín PEN
Flamengo 1 - 1 Paraná PEN
Badalona 2 - 2 Elche PEN
Olímpic de Xàtiva 1 - 1 UE Olot PEN
Cartagena 2 - 1 UCAM Murcia UZ
UD San Fernando 1 - 2 Marbella UZ
Talleres Córdoba 1 - 1 Gimnasia Mendoza PEN
Def. Belgrano Villa Ramalho 1 - 1 Belgrano PEN
Dumbarton 2 - 1 Connah's Quay UZ
The New Saints 1 - 1 Livingston PEN
Londrina 2 - 2 Cruzeiro PEN
Gimnàstic Tarragona 1 - 1 Lugo PEN
Krka 3 - 2 Krško UZ
UE Olot 1 - 0 Alcoyano UZ
CD Calahorra 2 - 0 Leioa UZ
Mallorca 0 - 0 Lleida Esportiu PEN
UD Logroñés 0 - 0 Unión Adarve PEN
Elche 3 - 2 Durango UZ
Hércules 2 - 1 Lorca Deportiva UZ
Osasuna 3 - 2 Albacete UZ
Asan Mugunghwa 1 - 0 Daejeon Citizen 45'
Guangzhou 5 - 1 Shanghai East Asia PEN
AFC Bournemouth 1 - 0 Brighton & Hove Albion UZ
Partick Thistle 1 - 3 Rangers UZ
Stade Lausanne-Ouchy 2 - 1 Sion UZ
Linth 1 - 1 St. Gallen PEN
Echallens 3 - 2 Neuchâtel Xamax UZ
Wimpassing 3 - 3 Blau-Weiß Linz PEN
Tokatspor 0 - 1 Kahramanmaraşspor UZ
Şanlıurfaspor 1 - 1 Pazarspor PEN
Payasspor 1 - 3 Amed SK UZ
Bodrumspor 2 - 3 Gaziantep BB UZ
Muğlaspor 1 - 1 Etimesgut PEN
Balıkesirspor 1 - 1 Kars 36 PEN
Tekirova Belediyespor 0 - 1 Sivas 4 Eylül UZ
Kozakken Boys 1 - 1 De Graafschap PEN
Grödig 4 - 4 LASK Linz PEN
Horn 3 - 3 Hartberg PEN
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 - 2 Arka Gdynia UZ
Bytovia Bytów 0 - 0 Pogoń Szczecin PEN
Bohemians 1905 2 - 2 Vlašim PEN
Burnley 2 - 2 Leeds United PEN
Wolverhampton Wanderers 1 - 0 Bristol Rovers UZ
Sporting Gijón 1 - 1 Numancia PEN
Buducnost Dobanovci 3 - 3 Voždovac PEN
Inđija 0 - 0 Radnik Surdulica PEN
Mačva Šabac 0 - 0 Bačka PEN
Radnički Pirot 1 - 1 Novi Pazar PEN
Zemun 0 - 0 Rad Belgrad PEN
Zlatibor Čajetina 0 - 0 Radnički Niš PEN
Düzyurtspor 4 - 4 Gümüşhanespor PEN
Sancaktepe Belediye 2 - 4 Elazığspor UZ
Kocaeli Birlikspor 2 - 2 Edirnespor PEN
Altay 0 - 0 Erzurum BB PEN
Samsunspor 3 - 3 Ankara Demirspor PEN
Blacktown City Demons 2 - 2 Western Sydney Wanderers PEN
Swift 0 - 0 Vitesse PEN
Lisse 2 - 2 Hoek PEN
Gurten 3 - 4 Rheindorf Altach UZ
Górnik Zabrze 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz UZ
Hodonín-Šardice 0 - 4 Slovan Liberec UZ
Ahrobiznes Volochysk 1 - 2 Veres UZ
Tavriya 3 - 2 Zirka UZ
Zhemchuzhyna Odesa 1 - 1 Stal Dniprodzerzhynsk PEN
Inhulets' 0 - 0 Arsenal Kiev PEN
Spartak Nal'chik 0 - 0 Dinamo Moskova PEN
Avangard Kursk 1 - 0 CSKA Moskova UZ
Formentera 4 - 3 UD Logroñés UZ
Talavera 0 - 1 Cartagena UZ
Erzincanspor 4 - 2 Eskişehirspor UZ
Krylya Sovetov 3 - 2 Lokomotiv Moskova UZ
Olimpiyets 1 - 1 Ufa PEN
Petrotrest 3 - 2 Zenit UZ
Bruck/Leitha 1 - 3 Salzburg UZ
Lanús 2 - 0 San Lorenzo PEN
CS Sfaxien 1 - 0 FUS Rabat PEN
Wydad Casablanca 1 - 0 Mamelodi Sundowns PEN
Ulsan 0 - 0 Mokpo City 32'
Qarabağ U19 0 - 1 Roma U20 DA
CSKA Moskva U19 0 - 0 Manchester United U19 3'
KäPa U19 0 - 0 Esbjerg U19 2'